BG Poland Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem BG Products, Inc. na terenie Polski.
BG to światowy lider w rozwiązaniach do dekarbonizacji podzespołów pojazdów z silnikami Diesla, benzynowymi i LPG. Dostarczamy do autoryzowanych stacji obsługi oraz warsztatów samochodowych najwyższej jakości serwisy przedłużające żywotność oraz efektywność pracy silników, skrzyń biegów, układów hamulcowych, kierowniczych, chłodzących, a także układów klimatyzacji. Zaopatrujemy w stabilizatory oraz depresatory do paliw firmy transportowe, komunalne, rolnictwo oraz kopalnie.


Firma BG Products, Inc. to wiodący producent i dostawca stabilizatorów do paliw i olejów, specjalistycznych preparatów chemicznych, smarów, narzędzi i urządzeń. Firma posiada certyfikaty ISO 9001, 14001 i OHSAS 18001.

BG Products, Inc., utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania dostarczając preparaty, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów, przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne.


Szukamy osób, które do swoich zadań podchodzą z pasją, innowacyjnie myślących, przedsiębiorczych, z dużą wiedzą o rynku motoryzacyjnym. Stawiamy na utalentowane osoby, które dzięki swoim umiejętnościom zarządzania i pracy w zespole, będą przyczyniać się do rozwoju firmy BG Poland Sp. z o.o.


Nasze Laboratorium Badań i Rozwoju, Centrum Innowacji, Zakład Produkcyjny oraz Centrum Dystrybucyjne koncentrują się na jakości od powstania do produkcji, aż do dystrybucji.

W laboratorium zachowujemy najwyższe możliwe standardy w zakresie badań i rozwoju. Nowe formuły opracowywane w naszym Laboratorium, a następnie testowane na pojazdach w Centrum Innowacji. A następnie jeśli jest to konieczne oceniane są w niezależnych laboratoriach.


Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz pytanie, na które nie ma odpowiedzi na tej stronie, odwiedź stronę Kontakt i wyślij nam wiadomość!